Cztery ściany Endo Ryu.

Strona 14 z 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Cztery ściany Endo Ryu.

Pisanie by Arisee Vendell on Pią Maj 30, 2014 8:15 pm

Słysząc mruknięcie kochanka, Arisee uśmiechnął się zadowolony. Prowokacja jak widać się udała. Zaraz potem poczuł, że Ryu układa go wygodniej na łóżku, by po chwili wilgotny i chłodny od oliwki palec nawilżył jego wejście. Serce zabiło mu gwałtowniej.
Gdy męskość Endo już przy pierwszym ruchu wbiła się w niego do samego końca, Arisee rozwarł szeroko oczy i jęknął kochankowi prosto w usta. Penetracja była tak gwałtowna, a mięśnie zacisnęły się boleśnie na członku chłopaka, że Arisee potrzebował chwili, by przyzwyczaić organizm do nowej sytuacji. Objął Endo rękoma i nogami, a smukłe palce zacisnął na jego plecach. Drżącym głosem zdołał wydusić tylko:
- Ryu…
W końcu jednak nie wytrzymał, a łaknący przyjemności organizm zwyciężył. Arisee poruszył powoli biodrami, wycofując się lekko i nabijając się ponownie na męskość kochanka, tym samym pokazując, że jest gotowy, że Ryu może robić z nim co zechce, byle by zaspokoić pożądanie.
Arisee Vendell

Zawód : Nauczyciel chemii/opiekun akademika
Wygląd : Wygląda na młodszego niż jest w rzeczywistości
Stan : Tajemnica

Zobacz profil autora http://yaoisekai.nightforum.com/t59-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Sob Maj 31, 2014 4:16 am

Wiedział, że Arisee musiało to trochę zaboleć. W końcu minął już dobry tydzień od ich ostatniego zbliżenia, ciało mężczyzny mogło się trochę odzwyczaić od bliskości Ryu. Wiedział też jednak, że ból nie był na tyle nieznośny by Arisee się o to gniewał. Miał do wyboru wbić się w niego gwałtownie i spełnić jego prośbę, lub nadal go torturować i powoli przygotowywać. Wybrał to pierwsze, bo Arisee też już się niecierpliwił. Stłumił jego jęk pocałunkiem i przez chwilę czekał cierpliwie aż kochanek przyzwyczai się do jego obecności. Całował go w tym czasie po twarzy i głaskał po, rozczochranych już nieco, włosach. Arisee obejmował go mocno rękoma i nogami, a Ryu był w nim możliwie głęboko. Byli tak blisko siebie jak tylko było to fizycznie możliwe. Kiedy Ryu sobie to uświadomił uśmiechnął się i pocałował kochanka w skroń.
-Kocham. –szepnął tylko krótko by złożyć znowu kilka pocałunków w okolicy jego ucha. Kiedy Arisee poruszył biodrami Ryu wyraźnie zrozumiał sygnał. Odsunął się nieco oparł wygodnie dłońmi o łóżko i wykonał kilka spokojnych, pełnych i głębokich pchnięć. Oliwka sprawdzała się perfekcyjnie. Z łatwością poruszał się w ciasnym wnętrzu Arisee. Przynajmniej miał pewność, że nawilżenie zapewnia też komfort kochankowi. Kochali się powoli, ale głęboko i intensywnie. Ryu pochylał się co jakiś czas by pocałować kochanka w usta bądź szyję, przez co wchodził w niego pod innym kątem. Obserwował uważnie reakcje kochanka próbując trafić w najbardziej wrażliwy punkt w jego wnętrzu.
Endo Ryu

Zawód : Uczeń 2B // Samiec Alfa
Wygląd : Typowo japońskie rysy twarzy, wysoki, przystojny brunet
Stan : Wiecznie wściekły. Chyba, że akurat się uczy albo jest w towarzystwie swojego tajemniczego kochanka.

Zobacz profil autora http://yaoisekai.nightforum.com/t55-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Sob Maj 31, 2014 4:00 pm

Ciągłe zmienianie kąta przez partnera sprawiało, że Arisee był już na granicy wytrzymałości. A gdy Ryu trafił w prostatę, niemalże krzyknął z przyjemności. Zaraz jednak zakrył usta ręką. Jakoś nie widział potrzeby, żeby wszyscy sąsiedzi, a zwłaszcza wścibskie sąsiadki musiały wiedzieć, co takiego wyprawiają w mieszkaniu chłopaka. Bo to, że Arisee stał się już regularnym gościem, z pewnością zauważyły.
Kiedy męskość Ryu po raz drugi trafiła we wrażliwy punkt, wiedział już, że niedługo dojdzie. Nie chciał, by przyjemność zbyt szybko się skończyła, jednak kochanek sprawiał, że jego ciało szalało i naprawdę trudno było nie poddać się temu szaleństwu. Przymknął więc oczy, przylgnął do chłopaka i po kilkunastu następnych głębokich pchnięciach doszedł z jękiem.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Sro Cze 04, 2014 3:38 am

Widok szczytującego Arisee był dla Ryu na tyle silnym bodźcem, że doprowadził jego samego na skraj wytrzymałości. Wysunął się z kochanka, poruszył dłonią dwa razy na swoim członku i doszedł na jego, i tak zabrudzony nasieniem Arisee, brzuch. Westchnął głęboko i nakrył sobą ciało kochanka zupełnie nie przejmując się faktem, że ich ciała są lepkie od spermy. Zaraz zapewne i tak pójdą się kąpać. Ryu oddychał ciężko po krótkim, choć intensywnym stosunku.
-Nie wiem czy powinienem to mówić, Arisee, ale jesteś absolutnie niesamowity. Z nikim dotychczas nie było mi tak dobrze. –powiedział cicho i zupełnie szczerze.
Ryu może i był doświadczony w łózku, ale wszystkich jego poprzednich kochanków można podzielić na dwie grupy: nieśmiałych chłopczyków i aktorów. Ci pierwsi byli cisi, nieśmiali, chowali twarz, ukrywali swoje emocje i wstydzili się. Ci drudzy grali chcąc pokazać jak bezwstydni, wyuzdani i doświadczeni są. Często byli zbyt głośni i przesadzali. Cóż, Ryu spotykał się wcześniej tylko ze swoimi rówieśnikami. Teraz miał kogoś nieco bardziej dojrzałego i doświadczonego. Kogoś kto był w pełni naturalny ale nie wstydził się też swoich reakcji. Chłopak uwielbiał to, jaki jego kochanek był w łóżku.
Endo Ryu

Stan : Wiecznie wściekły. Chyba, że akurat się uczy albo jest w towarzystwie swojego tajemniczego kochanka.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Sro Cze 04, 2014 4:49 pm

Gdy Ryu doszedł i przylgnął do niego, Arisee przyciągnął go do siebie i przytulił. Był zmęczony, klejący się, ale naprawdę szczęśliwy. Przebywanie z Endo, całowanie się, kochanie, ale też po prostu zwykła rozmowa czy bycie blisko sprawiały, że chciał, aby te chwile trwały wiecznie. Ale nie mogły. Przynajmniej nie teraz.
Parsknął cicho, słysząc o swojej rzekomej niesamowitości.
- Nie jestem taki wspaniały. – przyznał szczerze. – Jestem tylko złośliwym prowokatorem i zazdrośnikiem. To nic specjalnego. Plus niezwykle szybko się przywiązuję i jestem wstanie zrobić wszystko dla osoby, którą kocham. – zakończył, uśmiechając się lekko.
Przeczesał delikatnie zmierzwione włosy chłopaka, po czym odezwał się.
- Ryu, wygodnie Ci tak? – spytał. - Nie jestem raczej zbyt dobrym materiałem na poduszkę, tym bardziej nie teraz, lepiąc się i będąc spoconym. Chętnie bym się wykąpał. Albo poleżał jeszcze, a potem się wykąpał. Do wyboru.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Sob Cze 07, 2014 3:32 am

-Jesteś moim prywatnym, wyjątkowym złośliwym prowokatorem i zazdrośnikiem. To wiele zmienia. –stwierdził z pełnym przekonaniem i ucałował jego skroń.
-Kochanie dwie minuty, złapię oddech i idziemy pod prysznic. Nie będę Cię długo tak przygniatać, ale skoro już leżymy na ręczniku i pościel uchowała się czysta, wolę nie kłaść się obok i jej nie brudzić. –przyznał szczerze, chyba niespecjalnie przejmując się tym że może to nieco zepsuć atmosferę. Dla załagodzenia złożył kilka pocałunków na jego twarzy. Wyjął szuflady szafki nocnej chusteczki, wytarł jego brzuch i po chwili wstał.
-Kochanie, co powiesz na wspólny prysznic? Obiecuję nie dobierać się znowu do Ciebie. Wiecznie mi Ciebie mało, ale na dziś chyba dam Ci odpocząć. Chodź. –wyciągnął rękę w jego stronę, a kiedy Arisee wstał zgarnął jeszcze z łóżka jedyny „dowód zbrodni” w postaci brudnego ręcznika i zabrał go do łazienki. Odkręcił wodę pod prysznicem i poczekał chwilę by zaczęła lecieć ciepła. Tak już było z mieszkaniem w kamienicy, że na ciepłą wodę jakoś trzeba było zawsze czekać.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Sob Cze 07, 2014 3:56 pm

Uśmiechnął się, jakby doskonale wiedział, jaka będzie odpowiedź.
- Mnie to nie przeszkadza. – mruknął, przymykając oczy. – Skoro Ci tak wygodnie i żadna moja kość nie wbija się w Ciebie, możesz leżeć.
Zaraz jednak Ryu wstał, a Arisee przeciągnął się leniwie, po czym podążył w jego ślady.
- Wspólny prysznic równa się szybszemu pójściu spać. Więc pasuje. A powiedz, czy kiedyś marudziłem na Twoje dobieranie się do mnie? – spojrzał na chłopaka przekornie. Kiedy woda podgrzała się i Endo wszedł już pod prysznic, Arisee zerknął przelotnie na swoje odbicie w lustrze.
- Wyglądam jak strach na wróble. – westchnął, po czym rozwiązał roztrzepana i sterczące na wszystkie strony włosy, przeczesał je kilka razy palcami i dopiero wtedy wszedł pod strumień ciepłej wody. – Tego mi było trzeba. – uśmiechnął się błogo. – Pożyczę Twój, dobrze? Mój został w torbie. – spytał i skinął na stojący na półeczce szampon.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Nie Cze 08, 2014 4:50 pm

-Nie wyglądasz. Gdyby strachy na wróble były takie seksowne nie można byłoby zostawiać ich na polach bo znikałyby. Wyglądasz za to jak ktoś, kto przed chwilą uprawiał seks, co sprawia, że wydajesz się być jeszcze bardziej pociągający –stwierdził z pełną szczerością. Poczekał aż Arisee dołączy do niego w kabinie i zamknął ją za nim. W ciasnym prysznicu było parno i gorąco, a nagie ciało Arisee w pobliżu silnie działało na wyobraźnię. Gdyby nie zbliżenie jeszcze kilka minut temu, Ryu pewnie nie mógłby się powstrzymać przed dobraniem do słodkiego tyłeczka kochanka. Teraz jednak starał się zachować spokój choć nie wiedział jak długo wytrzyma, jeśli Arisee nadal będzie go tak jawnie prowokować. Spojrzał na szampon, o którym wspomniał kochanek i skinął głową.
-Możesz użyć mojego, pod warunkiem, ze pozwolisz mi umyć Twoje włosy. Uwielbiam je. Są takie piękne i przyjemnie miękkie. Moje nie nadają się do zapuszczania.
Ryu faktycznie uwielbiał długie włosy, ale swoje przycinał dość krótko. Były dość grube i idealnie proste. Zapuszczone były dosyć gęste i trudne do okiełznania. Zwisały smętnie, wysuwały się z kucyka i wyglądały jak wyprostowane prostownicą. Wręcz nienaturalnie. Dlatego Endo pozostawał przy krótkiej fryzurze, choć niesamowicie podobały mu się długie włosy u innych mężczyzn. Wziął trochę szamponu na dłoń i nie czekając nawet na pozwolenie zaczął powoli rozprowadzać go po włosach kochanka i wmasowywać delikatnie w skórę jego głowy.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Pon Cze 09, 2014 12:23 pm

- Cóż, można to i tak nazwać. Jednak wtedy trzeba dodać, że był to nieziemski seks, z jakże nieziemskim kochankiem. – uśmiechnął się przekornie, zanim wszedł do zaparowanej kabiny.
- Nie wiem, czy są takie piękne rano, za piętnaście ósma, kiedy to w pośpiechu próbuję doprowadzić je do stanu używalności. Albo po kąpieli w słonym morzu, kiedy są sianowate przez najbliższy tydzień, nawet po dziesiątym myciu. – stwierdził, zgarniając ręką pianę, która natrętnie pchała mu się do oczu. – W sumie muszę je trochę przyciąć. Grzywka jest za długa i zaczyna mi przeszkadzać.
- Za to Ciebie nie jestem sobie w stanie wyobrazić w długich włosach. – odgarnął mokre kosmyki z czoła Ryu i przeczesał je palcami. Zaraz też chwycił odstawiony na bok szampon, wylał trochę na rękę i zabrał się za mycie głowy partnera. – W krótkich Ci naprawdę do twarzy. Wyglądasz przystojnie i poważnie, nawet gdy przed chwilą wstałeś z łóżka i są one lekko roztrzepane. – wyznał szczerze.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Wto Cze 10, 2014 10:03 am

-Nieziemsko to musiał mieć ten Twój kochanek. Ja chyba zwariowałbym mając tak seksownego partnera. –stwierdził z rozbawieniem i cmoknął go w mokry czubek nosa.
Istotnie zwariowałem na Twoim punkcie, Arisee i jest mi z tym naprawdę dobrze.
Kiedy już piana była równomiernie rozprowadzona i wmasowana we włosy Arisee, Ryu powoli ją spłukiwał uważając by szampon nie dostał się do oczu partnera.
-Kochanie, rano podobasz mi się jeszcze bardziej niż zwykle. Nawet jeśli Twoje włosy są zupełnie nieokiełznane i robią zupełnie co chcą. Naprawdę, nie wyobrażam sobie lepszego początku dnia niż taki gdy otwieram oczy i pierwszą osobą którą widzę jesteś Ty, leżący spokojnie u mego boku, słodko zaspany i cały tylko mój. Marzę o tym by kiedyś Cię porwać, zasnąć przy Tobie a później zasypiać tak już co dzień i każdy dzień zaczynać właśnie z Tobą. –powiedział zupełnie poważnie. Miał ochotę go przytulić albo pocałować, ale ani przytuleń ani mokrych pocałunków pod prysznicem nie zaliczał do szczególnie przyjemnych, więc pogłaskał go tylko po policzku.
Tak, Arisee. Wiem, że dla Ciebie to zbyt wcześnie na takie plany. Chcę jednak żebyś wiedział, że ja już jestem stuprocentowo pewien czego chcę. – Chcę spędzić z Tobą resztę życia. Być może łatwiej będzie Ci poradzic sobie ze swoimi wątpliwościami jeśli będziesz widzieć, że ja się nie waham.

-Wystarczy tych komplementów. Odwróć się, Skarbie. Umyję Ci plecy.
Wylał na dłoń trochę żelu pod prysznic o ziołowo-mentolowym zapachu.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Wto Cze 10, 2014 4:47 pm

- Na ten temat to już musi się kochanek osobiście wypowiedzieć. – zaśmiał się, rozbawiony całą tą rozmową. Zaraz też przymknął oczy i dodatkowo zasłonił je rękoma, byle tylko spłukiwana piana nie wpadła mu do oczu.
Gdy Ryu wszedł na temat ich przyszłości, gdy mówił te wszystkie słowa, Arisee tylko na niego patrzył. Bo nie wiedział co takiego ma powiedzieć. Chociaż wydawał się, że Endo nie wymaga od niego żadnej konkretnej deklaracji, żadnego ‘tak’ czy ‘nie’. Chyba sam zdawał sobie sprawę, że Arisee nie ma pojęcia co czeka ich za tydzień, a co dopiero za kilka lat. On po prostu nie potrafił planować. I bał się tego, że wszystkie misternie ułożone marzenia do których realizacji dążył, w jednej chwili posypią się jak domek z kart. Jednak jedno wiedział na pewno. Było mu dobrze z Ryu. Pomimo tej całej szopki, którą musieli odgrywać, pomimo ukrywania się i uważania na każde słowo czy gest. I chciał z nim być. Teraz i potem także. Nieważne, jakie ‘potem’ ich czeka.
Z wdzięcznością przyjął zmianę tematu. Odwrócił się tyłem, by już po chwili poczuć intensywny zapach żelu pod prysznic, jak i ręce kochanka zataczające powoli pełne koła na jego plecach. Westchnął cicho, po czym odezwał się, nie bardzo wiedząc, czy żeby uspokoić samego siebie, czy chłopaka.
- Skończ najpierw szkołę, dobrze? Kiedy to całe ukrywanie się skończy i będziemy mogli żyć normalnie to wtedy… wtedy do tego wrócimy, dobrze?
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Sob Cze 14, 2014 8:05 pm

-Kochanek mówi, że nie sposób wyrazić słowami jak dobrze mu było i jedyne co można zastrzec to niedosyt. Twierdzi, że nadal mu mało.
-mruknął cicho. Odsunął włosy z jego szyi i złożył krótki pocałunek na jego karku, ostatni, zanim przesunął tam pokrytą pianą dłoń. Skóra na plecach Arisee po masażu i pokryciu sporą ilością oliwki była nawilżona i chyba jeszcze bardziej miękka i delikatne niż zwykle. Ryu mył plecy Arisee niemal aż zbyt dokładnie, głaszcząc go delikatnie wzdłuż kręgosłupa, starając się trafiać na te najbardziej wrażliwe na dotyk miejsca.
-„Skończ najpierw szkołę”? Kochanie powiedziałeś to tak, jakbyś miał jakiekolwiek wątpliwości, ze uda mi się ją skończyć-prychnął.
Kto jak kto, ale Ryu ani trochę nie martwił się tym, czy szkołę skończy. Martwił się raczej tym jak ją skończy. Zależało mu na świadectwie z wyróżnieniem, stypendium naukowym i możliwie najlepszych wynikach egzaminów. Ba, marzył mu się tytuł ucznia roku, przyznawany trzecioklasiście, który przez wszystkie lata nauki miał najwyższe wyniki w nauce wśród wszystkich klas swojego rocznika. Miał szansę, bo w pierwszej klasie miał najwyższą średnią, ale nie był jedynym zdolnym uczniem w szkole, a nie dać się wyprzedzić innym nie było łatwo. Na razie nie mówił nikomu o swoich ambicjach by nie wyjść na osobę z przerostem ego, ale nie raz o tym marzył. Wcześniej chciał w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Arisee teraz, cóż, nadal chciał zrobić na nim dobre wrażenie. Nie miał pewności czy da radę, bo ostatnio brał na siebie coraz więcej obowiązków. Chwytał się każdej pracy by odłożyć trochę pieniędzy na przyszłość. Chciał zaprosić Arisee na wakacje, a po ukończeniu szkoły namówić go do wspólnego mieszkania. Zapewne osoba, która nie zna dobrze Endo na pewno nie uznałaby go za romantyka i marzyciela, ale w głębi serca Ryu właśnie taki był. Zakochany po uszy w swojej drugiej połówce i żyjący marzeniami o wspólnej przyszłości. Od zawsze to właśnie marzenia były tym, co motywowało Endo najbardziej. Spełnienie ich było celem Ryu i w każdej chwili zwątpienia właśnie o swoim celu myślał. A teraz, kiedy związek z Arisee dał mu nieco bardziej realny obraz wymarzonej przyszłości i sprawił, że wydawała się ona Ryu bardziej prawdopodobna, chłopak nie mógł się powstrzymać przed tym by marzyć jeszcze więcej.
-Skończę szkołę i zdecydowanie wrócimy do tego tematu… ale skoro teraz nie chcesz go ciągnąć, możemy wrócić do kwestii tego Twojego kochanka i tego jak bardzo mu mało Ciebie i jak bardzo znowu go nakręcasz… -powiedział cicho i zsunął śliską od mydła dłoń niżej, na jego pośladki by zaraz przesunąć palce między nimi.
-Skarbie jak Ty to robisz, że pracujesz jako nauczyciel, nie ćwiczysz, odżywiasz się nieregularnie i niespecjalnie zdrowo… a nadal masz takie perfekcyjne ciało?
Oparł dłonie na jego wąskich biodrach, a później jedną przesunął nieco wyżej i objął go na wysokości żeber, przyciągając nieco bliżej do siebie i przytulając od tyłu, a drugą przesunął do przodu i nieco w dół, układając ją niebezpiecznie nisko na jego podbrzuszu.
-Wiesz, faktycznie mając Cię tutaj… takiego… mam ochotę nie myślec o przyszłości a skupić się na tym co tu i teraz i cieszyć się tą chwilą. –stwierdził i złożył pocałunek na jego szyi zaraz pod uchem
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Nie Cze 15, 2014 7:59 am

- Mało? – zaśmiał się, by zaraz mruknąć cicho, kiedy Ryu przesunął namydloną dłonią po kręgosłupie Arisee, powodując u niego przyjemny dreszcz. – A co z łóżeczkiem i spaniem? Co z „nie będę się dobierał”? – spytał udawanym, płaczliwym tonem, od którego jeszcze bardziej chciało mu się śmiać. Zaraz jednak spoważniał, choć tylko na chwilę.
- Przecież wiesz, że nie o to mi chodziło. Równie dobrze z Twoimi świetnymi wynikami w nauce mógłbyś skończyć szkołę teraz i większość nauczycieli by temu przyklasnęła twierdząc, że i tak więcej nie będą w stanie Cię nauczyć. – odparł, zdając sobie sprawę, że kabina prysznicowa raczej nie jest wymarzonym miejscem na dyskusje o przyszłości. Dlatego teraz nie drążył go dalej i był wdzięczny, że Ryu także go nie podjął.
W zamian za to, czując palce Endo, sunące niespiesznie, ale pewnie po jego pośladkach, za chwilę też zagłębiając się między nie, parsknął cicho, jednak nie zaprotestował. Przyciągnął tylko chłopaka bliżej, opierając się plecami o jego tors i czubkiem palca kreśląc po spoczywającej spokojnie na brzuchu dłoni wymyślne wzorki.
- Z tego co mi mówiono, nazywa się to ‘geny’. – zaśmiał się. – Wiesz, DNA, allele, chromosomy, takie tam bzdurki. – nawijał bez ładu i składu, po czym niespiesznie się odwrócił i spojrzał na Ryu z nieco kpiącym uśmiechem, ale za to z psotnymi iskierkami w oczach. – Ja nie wiem, czego Was tam uczą na tej biologii?
- A z tym moim niewyżytym kochankiem zdecydowanie coś trzeba zrobić. Pytanie tylko, co? Jakieś propozycje? – przechylił głowę na bok, jakby naprawdę usilnie się nad tym zastanawiał.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Nie Cze 15, 2014 9:11 am

-Skarbie przecież ja się do Ciebie nie dobieram… Ja tylko bardzo dokładnie pomagam Ci się umyć. Później możemy bardzo spokojnie położyć się do łóżeczka i iść spać. Wiesz, jutro sobota, miałem w planach zadzwonić do Naokiego i zorganizować z nim małą noc gier z soboty na niedzielę, więc mam jutro sporo pracy bo nie odbiję sobie braków wieczorem… więc jutro nie mamy zbyt dużo czasu dla siebie. To, czy wolisz iść grzecznie spać, obudzić się rano wypoczęty, zjeść ze mną śniadanie i pełen energii wracać do akademika, czy raczej iść dziś mniej grzecznie spać, zjeść rano razem śniadanie i w spokoju sobie odespać później, to już Twoja decyzja.
Fakt był taki, że Ryu najchętniej nie wypuszczałby w ogóle Arisee z domu. Jednak miał sporo obowiązków, nauki i pracy i choć Naoki miałby wpaść dopiero wieczorem to i tak Endo nie mógł spędzić całej soboty z Arisee. Miał zbyt dużo do zrobienia.
Przepraszam, Arisee. Wiem, że mam dla Ciebie zbyt mało czasu przez te wszystkie moje zajęcia, ale robię to tylko po to, żeby mieć więcej czasu dla Ciebie w wakacje i po ukończeniu szkoły…
-Czego uczą nas na tej biologii? Wszystkiego po troszkę. Ja na przykład mam doskonale opanowaną anatomię człowieka. –powiedział zaczepnym tonem i uniósł brew.
-Z DNA, chromosomami i całą resztą było krucho bo sensei dobre piętnaście minut spędził na tłumaczeniu tej bandzie idiotów że na egzaminach zawsze jest zadanie typu „Na rysunku podano schemat fragmentu DNA. Dorysuj drugi fragment dopasowując zasady purynowe i pirymidowe” albo coś w ten deseń i jak to zadanie rozwiązać. Na sprawdzianie na koniec działu i tak 1/3 wciskała tyminę do RNA. Nasza klasa jakoś średnio się z biologią lubi. Poza tym jeśli groszek był biały i czerwony to w drugim pokoleniu będzie na pewno różowy a z dwóch czerwonych będzie tylko czerwony, nie ma innej opcji... Inną ciekawostką jest, że mamy w klasie pewien okaz, który odkrył nowe zasady - piramidowe. O takich pewnie nawet na tych Twoich studiach chemicznych nie uczyli, co?
Ryu spojrzał na te psotne iskierki w oczach kochanka i już nie miał wątpliwości co do tego jak ta dyskusja się skończy. Nie wiedział tylko czy skończy się tu, pod prysznicem, czy w sypialni. Krew znowu zaczęła spływać mu w jedno miejsce udowadniając jak szybko potrafi regenerować siły młode, osiemnastoletnie ciało. Wyciągnął rękę i zakręcił wodę, która już zaczynała go irytować. Zostawił rękę na kurku od wody zamykając Arisee pomiędzy sobą a dwoma ściankami kabiny.
-Skarbie, to Twój niewyżyty kochanek. Ty znasz go najlepiej, nie wiem jak powinieneś z nim postąpić, ale masz rację – coś koniecznie zrobić z tym trzeba.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Nie Cze 15, 2014 9:56 am

- A tak. Macie grać w jakąś Fifę czy Uefę. To zdecydowanie musimy iść grzecznie spać. Naoki jest wymagającym graczem, więc musisz być w formie żeby go pokonać. A on nigdy nie daje nikomu forów. Mnie rozniósł w pięć minut i nawet zbytnio się nie zmęczył. – oświadczył tonem pełnym powagi. Choć tak naprawdę spanie było ostatnią rzeczą o jakiej teraz myślał. Obecna sytuacja niesamowicie mu się podobała. A odespać nocne ekscesy zawsze mógł sobie później.
- Ale piramidowy Einstein Wam się w klasie trafił. Na myśl przychodzą mi jedynie dwie osoby, które były by do tego zdolne. Jednak nie chcemy przecież zabić nastroju jakimś RNA, więc może skupmy się bardziej na tej Twojej ulubionej anatomii, dobrze?
Kiedy Ryu zakręcił wodę, Arisee odgarnął z twarzy mokre włosy, po czym, widząc, że już nie ma drogi ucieczki, oparł się plecami o zimne kafelki.
- Zdecydowanie trzeba. – przytaknął, z rozbawieniem przyglądając się pożądaniu wymalowanemu w czarnych oczach kochanka, jak i jasnemu dowodowi, że na jednym zbliżeniu zdecydowanie się dzisiaj nie skończy. Przyciągnął więc tylko partnera do siebie, szepnął ciche „Zdecydowanie” i pocałował go delikatnie.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Nie Cze 15, 2014 10:40 am

Na sugestię by zająć się anatomią uśmiechnął się tylko łobuzersko. Patrzył Arisee w oczy gdy ten mówił o tym, że koniecznie trzeba coś zrobić z „jego niewyżytym kochankiem”. Już miał gorliwie zapewnić, że owszem, trzeba. Trzeba koniecznie, bo inaczej może być naprawdę kiepsko… ale Arisee przyciągnął go do siebie i pocałował. Kto jak kto, ale Ryu nie potrzebował więcej zaproszeń. Nie miał też zamiaru bawić się dalej w flirt i słownie gierki. Przysunął się bliżej przypierając Arisee do ściany i natychmiast pogłębił pocałunek. Chociaż Ryu bardzo starał się być dojrzały i poważny i robił wszystko by wyglądać i zachowywać się jak stanowczy i stateczny mężczyzna, to tak naprawdę nadal był wiecznie napalonym nastolatkiem z szalejącą burzą hormonów. W chwilach takich jak ta nie potrafił powstrzymać swojej natury. I tak się powstrzymywał przed tym by nie wziąć Arisee natychmiast, mocno i gwałtownie. Całował go namiętnie, głęboko i zachłannie. Jedną z dłoni najpierw położył na jego karku, a później wplótł w jego włosy tuż ponad nim. Drugą sunął po jego lewym boku w dół, aż dotarł do uda, które chwycił i oparł na swoim biodrze zmuszając Arisee by oplótł go lewą nogą w pasie. Ponownie przesunął dłoń po jego udzie, tym razem po tylnej części w górę, by zaraz zacisnąć ją lekko na kształtnym, wypiętym nieco pośladku. Przez myśl mu przeszło, że – dzięki bogu – prysznic jest wyłożony na dole antypoślizgowymi płytkami, bo takie akrobacje mogłoby się źle skończyć, ale nie zaprzątał sobie tym specjalnie długo głowy. Nie mógł myśleć już o niczym innym jak o tym jak bardzo pragnie kochanka. Oderwał się od jego ust, by zacząć całować go po szyi, z jakimś wyjątkowym upodobaniem wybierając sobie za główny cel jabłko Adama.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Nie Cze 15, 2014 11:45 am

Całe szczęście, Ryu w try miga podłapał subtelną aluzję i już po chwili Arisee został przyparty do kafelek, z ustami kochanka zaborczo całującymi jego wargi i powodującymi szybsze bicie serca. Bez sprzeciwów oplótł kochanka lewą nogą w pasie, tym samym dociągając go jeszcze bardziej do siebie, cały ciężar ciała przenosząc na prawą nogę i modląc się, żeby się nie poślizgnąć. Gdy Endo przeniósł się z pocałunkami na jego szyję, poluźnił nieco uścisk rąk i odchylił głowę do tyłu.
Właściwie z dnia na dzień dowiadywał się o swoim kochanku więcej, wyłapywał różne jego zachowania. Kiedy na przykład siedział na lekcji i rozwiązywał zadania. Arisee wiedział, że nie powinien tego robić, jednak łapał się na tym, że zerkał na chłopaka w trakcie zajęć, choćby po to, by zobaczyć lekko ściągnięte brwi i wzrok w całości skupiony na kartce. Starał się zapamiętywać wszystkie jego wyrazy twarzy. Gdy był poważny, czuły, troskliwy, gdy żartował, śmiał się i był smutny. Jednak kiedy dochodziło pomiędzy nimi do zbliżenia Arisee miał okazje obserwować całkowicie nietłumione emocje zakochanego po uszy nastolatka, co sprawiało, że pod nim nogi wręcz się uginały. Ryu całkowicie go od siebie uzależnił i na odwrót.
Gdy Endo z pietyzmem wręcz zajmował się jego szyją, z gardła Arisee coraz częściej wyrywały się ciche westchnienia.
- Ryu… - wydusił. – Wiesz, że jeśli narobisz mi tam malinki, to rozpocznie się ogólnoszkolne dochodzenie, z kim się spotykam? – zaśmiał się.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Wto Cze 17, 2014 8:28 am

-Niech dochodzą. Przynajmniej wszyscy będą wiedzieć, że masz namiętnego i bardzo zaborczego kochanka, więc lepiej trzymać ręce przy sobie. -powiedział zaczepnie i przygryzł lekko skórę na jego szyi. Naznaczę Cię sobie, Arisee, naznaczę. Tylko jeszcze nie teraz. Na razie Twój spokój i bezpieczeństwo jest ważniejsze od mojej zazdrości. O malinkach pomyślę w wakacje, kiedy nie będziesz pracować.
Nadal pieścił szyję Arisee, całował ją, lizał i przygryzał lekko i choć pieszczoty były intensywne bardzo dbał o to by nie zostawiać po sobie czerwonych śladów. Dłoń zaciśnięta na pośladku Arisee przesunęła się nieco, a palce prześlizgnęły między jego pośladkami i jeden z nich naparł lekko na wejście mężczyzny. Ryu pocałował go mocno w usta jednocześnie zagłębiając w nim palec, poruszając nim kilka razy i dołączając do niego drugi. Po wcześniejszych igraszkach nie było potrzeby zajmować się rozciąganiem Arisee. Ryu wrócił dłonią na jego pośladek, zaraz jego druga dłoń znalazła się na drugim i zmusiła Arisee by objął kochanka obiema nogami w pasie. Pozycja może nie była wygodna gdy Ryu trzymał tak Arisee w powietrzu, ale pozwalała na głębszą penetrację, co w obecnych warunkach wcale nie było łatwe.
-Spokojnie, zaufaj mi. Trzymam Cię mocno. -szepnął i pocałował Arisee w policzek. Przesuwał twardy już członek między pośladkami kochanka, ale nie wchodził w niego jeszcze. Zajrzał mu w oczy jakby chciał najpierw upewnić się, że partner jest na to gotowy.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Wto Cze 17, 2014 10:37 am

- Zaborczy kochanek może być spokojny. Ma mnie na wyłączność. – zaśmiał się cicho, gdy Ryu dalej zawzięcie atakował jego szyję. Kiedy Endo go pocałował, jednocześnie zagłębiając w nim swój palec, Arisee tak naprawdę nie wiedział na czym ma się bardziej skupić. Zmysły szalały mu z przyjemności, już drugiej tego dnia.
Objął chłopaka obiema nogami w pasie, tracąc tym samym kontakt z podłożem. Normalnie nigdy nie zgodziłby się na takie akrobacje, szczególnie stojąc pod prysznicem, jednak ufał Ryu, że ten nie pozwoli, żeby rozbił sobie głowę o kafelki.
Czując męskość kochanka ocierającą się o jego wejście oraz widząc pytający i oczekujący potwierdzenia wzrok, Arisee uśmiechnął się, po czym pocałował Endo w kącik ust.
- Dalej Ryu. Wejdź we mnie. – szepnął.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Wto Cze 17, 2014 5:27 pm

Endo bał się trochę, że Arisee może być niezadowolony z takiej zabawy i faktu, że stracił grunt pod nogami, dlatego chciał najpierw wybadać jego reakcję na nową sytuację. Kiedy kochanek udzielił przyzwolenia, dodatkowo używając tak zaczepnego tonu i niemal ponaglając go, Ryu uśmiechnął się z zadowoleniem. W odpowiedzi na delikatny pocałunek w kącik ust potarł czubkiem nosa o jego nos i pocałował go czule… i tyle chyba tej czułości musiało wystarczyć, bo zaraz pogłębił pocałunek i ostrożnie, ze względu na pozycję, wszedł w niego głęboko. Kiedy już był w nim przestał zupełnie się hamować i jedyne na co uważał, to by nie stracić równowagi. Poruszał się w nim dość szybko, stanowczo i głęboko, do samego końca. Nadal przypierał go do ściany i trzymał go pewnie. Jedyne czego w tej chwili żałował to fakt, że ma zajęte obie dłonie i nie jest w stanie dopieścić też nieco Arisee.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Wto Cze 17, 2014 7:26 pm

Teraz było inaczej. Ryu już za pierwszym podejściem wszedł w niego w całości i bez przeszkód, dając mu jedynie rozkosz, bez zbędnego dyskomfortu. Od razu też zaczął poruszać się w jego wnętrzu, zawrotnym tempem, od którego zmysły Arisee szalały, wychodząc z niego niemal w całości, by po chwili wbić się głęboko.
Przyciśnięty do kafelek Arisee miał wrażenie, że nie może zrobić nic, jak tylko poddać się temu szaleństwu. Endo kompletnie go ubezwłasnowolnił i mógł robić z nim co chciał. Jedyne, do czego w tej chwili był zdolny, to z każdym kolejnym pchnięciem zaciskać oplecione wokół kochanka nogi mocniej i bardziej przyciągać go do siebie oraz odpowiadać na coraz to bardziej chaotyczny pocałunek, tłumiący ich coraz głośniejsze jęki.
W kabinie robiło się coraz bardziej gorąco. Mokre włosy przykleiły się mu do twarzy, a on nawet nie miał jak ich odgarnąć. Gdy w pewnym momencie kochanek trafił w jego prostatę, Arisee niemalże krzyknął. W tamtym momencie kompletnie nie obchodzili go sąsiedzi, którzy dokładnie mogli usłyszeć, co wyprawiają w łazience. Liczyła się tylko rozkosz.
Wiedział, że to kwestia czasu, zanim nie dojdzie. W końcu kochali się już drugi raz tego samego dnia, a ciało Arisee jeszcze nie do końca ochłonęło po poprzednim razie.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Sro Cze 18, 2014 5:12 am

Miał wrażenie, że właściwie pierwszy raz jest w nim tak głęboko. Przez myśl mu przeszło, że musi kiedyś sprowokować Arisee do pozycji "na jeźdźca" albo namówić na jeszcze jeden wspólny prysznic. Na razie jednak skupiał się na tym co tu i teraz. Całował kochanka nieco chaotycznie przez co pozwolił na to by z ust Arisee wydobył się głośny dźwięk zadowolenia. Nieco zbyt głośny. W wyłożonej płytkami łazience dźwięk niósł się naprawdę dobrze, co wcale nie było dobre dla nich.
-Ciii... spokojnie, Kochanie. -szepnął składając kilka chaotycznych pocałunków na jego skroni i policzku. Tak żywa reakcja Arisee na pieszczoty była bardzo stymulująca dla Endo, który też już był u granic. Ryu mógłby godzinami słuchac słodkich jęków i westchnień kochanka, doprowadzać go na skraj wytrzymania i sprawiać by krzyczał z rozkoszy, ale nie mógł sobie na to pozwolić w tej chwili. Nie tyle ze względu na to co sobie o nim pomyślał sąsiedzi, ale by nikt nie dowiedział się o nim i Arisee.
Zanim pchnął kolejny raz pocałował kochanka mocno, by stłumić każde kolejne dźwięki. Spróbował wykonac jeszcze raz ten sam ruch, którym przed chwilą doprowadził Arisee do takiego stanu i chodź za pierwszym razem mu się nie udało, to za drugim idealnie trafił w jego prostatę i za trzecim też. Doszedł w nim gdy tylko ciało Arisee spięło się pod wpływem orgazmu. Uwolnił na chwilę jego usta, by szepnąć "Kocham Cię, Arisee", raz jeszcze krótko go pocałować w usta, wysunąć się z niego i ostrożnie postawić go na płytkach. Gdyby mógł trzymałby go dalej, ale choć Arisee był lekki i choć Ryu dbał o siebie i chodził w wolnym czasie na siłownię, to ramiona drżały mu już z wysiłku. Po postawieniu kochanka na jego własnych nogach Endo od razu objął go ramieniem w pasie i przytulił, jakby się bał że Arisee ugną się kolana i straci równowagę. Przez chwilę po prostu stał i go trzymał, oddychając ciężko i starając się wyrównać oddech, później odgarnął z jego twarzy wilgotne kosmyki włosów, pocałował go w czoło i puścił wodę, by jeszcze raz się umyć.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Sro Cze 18, 2014 7:40 am

Gdy Ryu po raz kolejny trafił w jego prostatę, ciało Arisee nie wytrzymało i niemal natychmiast doszedł. Zaraz potem poczuł ciepłe nasienie chłopaka wypełniające go.
Kiedy Endo wysunął się z niego i wreszcie postawił na ziemi, był niezmiernie wdzięczny, że go przytrzymał, inaczej niewątpliwie by się przewrócił. Nogi miał jak z waty, ciało jeszcze nie doszło do siebie po przeżytym orgazmie, zatem udało mu się wyartykułować tylko coś w stylu „Kocham też”. Oparł się więc tylko o tors kochanka i przymknął oczy, by choć w minimalnym stopniu doprowadzić się do porządku.
Czując puszczoną wodę spływającą mu po ramionach, uniósł powieki i spytał zmęczonym, jednak nadal nieco zaczepnym głosem:
- Myjemy się i śpimy?
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Endo Ryu on Sro Cze 18, 2014 8:22 am

-Kochanie, jesteś niesamowity. Wyglądasz jakbyś się ledwie na nogach trzymał, ale i tak używasz tak prowokującego tonu...
Endo zaśmiał się cicho i z rozbawieniem pocałował kochanka w czubek nosa.
Dopóki nie poznałem Cię bliżej, w życiu nie pomyślałbym że taki z ciebie prowokant i kusiciel.
-Myjemy się, Kochanie i śpimy. W końcu musze naładować akumulatory żeby ograć jutro Twojego brata. Ty też potrzebujesz czegoś od weekendu i lepiej byś się trochę wyspał.
-Umyj się, Kochanie lepiej tym razem własnoręcznie, żeby znowu się to moje mycie Ciebie nie skończyło jak przed chwilą. -stwierdził krótko, nabrał na dłonie trochę żelu i umył się szybko. Wyszedł spod prysznica pierwszy, żeby dac Arisee chwilę prywatnosci i poczekać na niego ubranym już, z suchym ręcznikiem.
Endo Ryu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisee Vendell on Sro Cze 18, 2014 9:25 am

- Poznajesz właśnie moją ciemną stronę. Niewielu dostąpiło tego zaszczytu. – kwitując śmiechem stwierdzenie kochanka, jak i delikatny całus w nos.
Kiedy Ryu zostawił go samego, Arisee umył się dokładnie, spłukał gęstą pianę, po czym wygramolił się z kabiny.
- Dziękuję. – odebrał od chłopaka ręcznik i opatulił się nim szczelnie. Wytarł się do sucha i powędrował do pokoju, by przebrać się w przyniesione na zmianę bokserki i luźny, co najmniej o rozmiar za duży T-shirt. Wilgotne włosy zostawił w spokoju, stwierdzając, że jest zbyt zmęczony, żeby je suszyć, choć pewnie jutro będzie się za to przeklinał, usiłując doprowadzić je do porządku.
Łóżko tęsknie przyciągało jego wzrok, usiadł więc na nim, a po namyśle położył się. Spojrzał spod ukosa na Endo i uśmiechnął się.
- Chodź do mnie. – poprosił. – Idźmy już spać.
Arisee Vendell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 14 z 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry