Historia forumowa w skrócie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Historia forumowa w skrócie

Pisanie by Moriyama Natsuki on Sro Maj 07, 2014 11:39 pm

AKT PIERWSZY - 08.05.2014 -> http://tinypic.com/view.php?pic=bjco3s&s=8#.U2rFGI-jJ2M tu macie forme jpg XD

[00:50:17] Moriyama Natsuki : tak wiec jest sobie opiekun akademika i nauczyciel chemii w jednym - Arisee. jest on ze swoim uczniem Endo Ryu (jestem z nim w klasie. i z Naokim). generalnie kryja sie ze swoim zwiazkiem przed swiatem, bo to niemoralne etc. Endo jest seme xD
[00:51:10] Moriyama Natsuki : Naoki to brat Arisee, homofob, ale jednak jakos ciagnie go do mezczyzn. urodzony artysta, wlasnie przehandlowal siedzenie nad matma godzinami i poprawienie swych ocen za mozliwosc rysowania aktu matematyka (January White)
[00:51:42] Moriyama Natsuki : Rey to szkolny pielegniarz, ktory nikogo nie lubi (poza mna) i nikomu nie chce dac sie poznac, chociaz w glebi serca bardzo bardzo pragnie milosci, towarzystwa etc
[00:51:55] Moriyama Natsuki : on i ja to bylismy forever lov i ciagle sie nawzajem ranilismy
[00:53:02] Moriyama Natsuki : Rey byl z biologiem (Ayase Amaranth), ale kochal mnie. nie ukladalo im sie i sie rozstali. ja sie zszedlem z wfista (Hiikaru Okita) i tez nam nie szlo, to sie rozeszlismy. chcialem ostatecznie byl z Reyem, ale temu cos sie odwidzilo i mnie wywalil z domu
[00:54:01] Moriyama Natsuki : chcialem isc do Endo sie wyzalic, bo to moj przyjaciel, ale jako ze byl weekend, a weekendy on spedzal z Arisee, to zawrocilem i wpadlem na dziwke (Shiki Astin) i jakos tak wyszlo, ze sie z nim przespalem (nie mialem tego w planach!)
[00:54:37] Moriyama Natsuki : a generalnie jakos wczesniej Shiki przerznal Ayase xD i teraz znow poszedl go przerznac i wymsknelo mu sie moje imie i Ayase sie wkurwil. w sumie zabralem mu i Reya i Shikiego
[00:57:07] Moriyama Natsuki : wlasnie, Shiki mial blizniaczke i ona umarla. a generalnie to sam stal sie sadystycznym psychopata. i generalnie zabija na zlecenie, grozi, zalatwia narkotyki, wszystko xD i nie czuje bolu, bo ma costam uposledzonego w organizmie
[00:57:26] Moriyama Natsuki : ja z kolei mam blizniaczke, ktora wyjechala do Ameryki i tez mi samotnie z tego powodu :<
[00:57:44] Moriyama Natsuki : dalej... jest sobie Shon Marks, cichy MEGAPEDANTYCZNY chlopak (3klasa) i ostatnio kreci z Akirą - niewidomym chlopcem z 1 klasy. Akira jako niewidomy, musi miec wszystko w domu idealnie na swoim miejscu poukladane
[00:58:01] Moriyama Natsuki : jedno drugiego sie boi, ale idzie to powoli do przodu
[00:59:20] Moriyama Natsuki : w klasie Akiry jest tez Kise - maly blondynek z mnostwem kolczykow i caly teczony, ale straznie cichy, niesmialy i zamkniety w sobie. zakochal sie w steampunkowym wlascicielu kawiarni Fabryka Cukierkow (Shiga Jun) z wzajemnoscia i czytajac ich posty mozna udlawic sie iloscia cukru i lukru
[01:01:49] Moriyama Natsuki : a wlasnie, Kise jest wybitnym informatykiem i zaczal pracowac u Shiby - wlasciciel jakiejs megaduzej firmy. przerazajacy wlasciciel. z napadami szalu.
[01:03:38] Moriyama Natsuki : w klasie Akiry i Kise jest tez Hotaro - ma heterochromie (dwa rozne kolory oczu) i jest obrzydliwie bogaty. ojciec to jakis lord angielski. chlopak slyszy glosy, ma nierowno pod sufitem i lubi bawic sie nozami - najlepiej na kims. nieograniczona kasa na koncie jest. przydalby sie psycholog. No to pojawia sie w jego zyciu nagle Tom, ktory ma robic za jego ochroniarza, psychologa i cos w rodzaju opiekuna
[01:06:19] Moriyama Natsuki : jeszcze jeden z dwoma roznymi kolorami oczu i brakiem limitow na karcie jest Chris. maly uparciuch, chudziutki gimnastyk, ktory jedno oko stracil za mlodu, wiec postanowil wstawic sztuczne czerwone. ma krolika - Amfę. flirtowal z nim Natsu (poznali sie, jak Natsu skrecil mu przezprzypadek kostke i sie nim pozniej opiekowal XD"), ale Nats go zostawil. pozniej podrywal go facet od muzyki (Johnny Rogers)
[01:07:16] Moriyama Natsuki : Kazuya! z 2 klasy, czerwone oczy i wlosy, wiecznie chodzi w za wielkiej bluzie. caly w bliznach, ma amnezje i znalazł swojego "anioła" w postaci szkolnego konserwatora (Sven)
[01:08:23] Moriyama Natsuki : Sven jest polszwedem-polfinem, ma dlugie pomaranczowe wlosy i problemy z okiem - niemal je stracil w wypadku w laboratorium chemicznym. od tamtego dnia nosi opaske, bo oko jest przewrazliwione na swiatlo. nalogowo pali (chociaz rzuca) i pije kawe
[01:08:35] Moriyama Natsuki : nalogowo pala papierosy i pija kawe: Sven, Rey i Shiki
[01:12:13] Moriyama Natsuki : wgl to Endo ma mlodsza siostre, ktora kocha, a rodzice zabraniaja mu sie z nia spotykac. bo on jest z takiej mega szanowanej rodziny, a sie okazal gejem, wiec go wydziedziczyli, bo to wstyd
[01:17:43] Moriyama Natsuki : Johnny Rogers - nauczyciel muzyki (niedoszla gwiazda rocka) - flirciarz i podrywacz, nie moze zniesc mysli, ze sie starzeje
[01:19:15] Moriyama Natsuki : Tony - taki maly slodki blond nieogarek, zwany przez nas pieszczotliwie na czacie Toniem, Antosiem albo "Potatony" (bo ziemniak xD). kręci z Hayakawą (były wojskowy z traumą po akcji w której zginęła jego rodzina i przyjaciele; teraz jest bez pracy)
[01:20:30] Moriyama Natsuki : January White, zwany także Śnieżkiem i - przez Rogersa na chacie - Królewną. okrótny matematyk, który dręczy swoich uczniów zawyżonym poziomem. cyborg, nie facet, kocha tylko matematykę :<
[01:21:51] Moriyama Natsuki : Julien - maniak fotografii, skumplowal sie z Naokim i Natsu - jest w rownoleglej klasie. dopiero co sie przeprowadzil z Francji i jeszcze nie do konca ogarnia, gdzie co jest i jak wszystko dziala
[01:22:27] Moriyama Natsuki : o Louise nic nie wiem na dobra sprawe, bo jakos nie moglem sie zabrac za czytanie xD" to samo Alexander xD"
[01:23:07] Takano : Pierdolony katecheta, szalenie zakochany w Louise... który chyba jest księdzem.
EDIT: Lou nie ma święceń, jest przedszkolankiem.
[01:25:06] Moriyama Natsuki : Shiroi poszedl sie uchlac do baru, przyczepil sie Koichi, draznac sie z nim i wiecznie go irytujac. w koncu wyladowali w bloku przed mieszkaniem pijanego Shiroiego, lizac sie xD
[01:28:11] Moriyama Natsuki : Rose... nauczyciel fizyki, mega pedantyczny (w przeciwienstwie do Arisee, ktory jest niezorganizowany, jest spiochem, ale robi uczniom duzo kartkowek i sprawdzianow zeby ich czegos nauczyc), ktory WSZYSTKO musi miec sprawdzone NA JUZ. nie odklada nic na pozniej, nienawidzi tego. ostatnio zaczal do niego zarywac Rey (ale niezdarnie. takie troche "dwa kroki do przodu, jeden w tyl", chociaz mam wrazenie, ze ostatnio jest "dwa kroki w tyl, jeden w przod") i zaprosil go do swojego mieszkania. Rose jest troche... zdezorientowany chyba
[01:28:58] Moriyama Natsuki : generalnie to Rey jest strasznie niezdecydowany i niby chce czegos, ale chwile pozniej odpycha to od siebie rekami i nogami - teraz prawie wywalil Rose z mieszkania.
[01:29:32] Moriyama Natsuki : "bo przeciez na pewno Rose nie chce z nim spedzac czasu". bo latwiej cos zalozyc niz sie spytac ( a jak nawet sie spyta, to i tak przerobi na swoje )
[01:31:24] Moriyama Natsuki : Niko przybyl z Polszy, mieszkal kiedys w sierocincu w Mateczce Rosiji. cichy i niesmialy, interesuje sie rysunkiem, ostatnio zakumplowal sie z Akarai Reito (powinien byc w 3 klasie, ale zrezygnowal ze szkoly, bo... ciag dalszy w nast odcinku xD)
[01:32:11] Naoki Hayakawa : Czy ja wiem czy taki cichy... xD Gadać to on lubi xD
[01:32:44] Moriyama Natsuki : Akarai Reito tez jest z sierocinca. z tego samego co Shiki i jego blizniaczka. interesuje sie malarstwem, zaadoptowany przez Yuukino (jej maz zginal w tajemniczych okolicznosciach) i brata Yuukino, ktory mial imie na R, ale ni chu chu nie pamietam jakie.
[01:34:43] Moriyama Natsuki : Arashi Date nie pisze, wiec sie o nim nie wypowiem. Haruto nie pisze - to samo. Kagami tez nie pisze. Risto - nauczyciel jezyka obcego kiedys troche costam pisal z Shonem. Kain - plastyk - tez costam pisal z Shonem. Shon chyba wszystkich wykurza xDD
[01:35:42] Moriyama Natsuki : zostal Franki... nowy ukeś, nauczyciel informatyki. zaczal costam z Hikaru krecic
[01:35:57] Moriyama Natsuki : generalnie, jak widzisz nauczyciela, to na 90% to jest uke, albo kryptouke (switch)

Tyle z chata przekopiowane na chwile obecna Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Moriyama Natsuki dnia Czw Maj 08, 2014 12:11 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Bo się Julek czepł)
Moriyama Natsuki

Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

Zobacz profil autora http://yaoisekai.nightforum.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics