Mieszkanie Shikiego Astina

Strona 6 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Mieszkanie Shikiego Astina

Pisanie by Moriyama Natsuki on Pią Maj 02, 2014 6:45 pm

Mówiąc, że Natsu się przestraszył, byłoby wielkim niedopowiedzeniem. On był po prostu przerażony tym, co zrobił mężczyzna. Patrzył na niego rozszerzonymi ze strachu oczami, bojąc się nawet poruszyć.
Zrobił to dopiero, gdy Shiki wstał, podchodząc do szafki. Skulił się rozmasowując bolące nadgarstki. musiał przyznać, że mimo posiadania wyglądu szkieleta, facet miał krzepę w tych kościstych łapach. Sięgnął drżącą dłonią po papieros, który wypadł mu z dłoni przy gwałtownym szarpnięciu i zgasił w popielniczce.
Skąd wiem, czego potrzebujesz? Może stąd, że sam mi o tym powiedziałeś, pomyślał, jednak nie odezwał się ani słowem, bojąc się reakcji mężczyzny. Nie poruszył się ani o milimetr przez jakiś czas, unikając nawet głębszych oddechów.
W końcu jednak zdecydował się usiąść. Nie zamierzał uciekać, chociaż inteligencja mu podpowiadała, że to byłoby najmądrzejsze wyjście. Napięte do granic możliwości mięśnie były gotowe do ucieczki, jak ofiara, która pilnuje czy drapieżnik nie chce się na nią rzucić.
Spojrzał na mężczyznę.
Natsu miał wcześniej cichą nadzieję, że Shiki go choć trochę polubił, ale najwyraźniej się pomylił.
Ja i moja tendencja do szukania w ludziach dobra, pomyślał z rozgoryczeniem. Ale przecież Astin potrafił być miły. I czuły. To dlatego, że mu gotuję. I przypominam jego siostrę.

Ostatnio zmieniony przez Moriyama Natsuki dnia Pią Maj 02, 2014 7:01 pm, w całości zmieniany 2 razy
Moriyama Natsuki

Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

Zobacz profil autora http://yaoisekai.nightforum.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Pią Maj 02, 2014 7:00 pm

Shiki wziął jeszcze jeden łyk alkoholu i westchnął przeciągle, patrząc na chłopaka.
- Widzisz, do czego mnie doprowadziłeś? – spytał, przewracając oczami – Nawet głos podniosłem.
Zmierzwił włosy i odstawił butelkę. Alkohol trochę go orzeźwił.
- Jesteś nieznośny, Moriyama. – powiedział, a kiedy zobaczył, że chłopak dosłownie dostaje zawału ze strachu, machnął lekceważąco ręką – I nie kul się tak, przecież cię nie zabiję. Chyba. Po prostu wyprowadziłeś mnie z równowagi. Muszę się uspokoić.
Podszedł do pianina i podniósł klapę. Musnął chłodnymi palcami biało-czarne klawisze i niemal z czułością zaczął grać.
Uderzał w klawisze, przymknąwszy oczy. Grał delikatną, ulotną melodię walca, niepomny na to, że pewnie rozerwie sobie świeże tkanki.
Unosił się tym, co grał, unosił się każdym taktem, każdą nutą, która wypływała spod jego palców. Kiedy grał, był szczęśliwy. Był tak cholernie szczęśliwy, że niemal zapomniał, że na jego kanapie siedzi chłopak.
Kogo to obchodzi…
Melodia stała się żywsza, ale jednocześnie smutniejsza, płaczliwa. Nie miała w sobie nic z radości, raczej z powolnego żalu.
W końcu Astin oderwał dłonie od klawiatury.
- Chopin, Spring Waltz. – powiedział cicho i zamknął oczy, a jego ręce jak omdlałe opadły do boków.
Siedział tak przez chwilę z przymkniętymi oczami i patrzył na klawiaturę. Nie miał siły by wstać. Nie miał siły na konfrontację z chłopakiem, ale wiedział, że za mniej niż chwilę ona nastąpi.
Shiki Astin

Zawód : Prostytutka/host/wszystko za pieniądze
Wygląd : Koszmarnie wysoki, koszmarnie chudy
Stan : Stanowczo odradza się interakcji z tym osobnikiem w celach innych niż zawodowe.

Zobacz profil autora http://yaoisekai.nightforum.com/t111-shiki-astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Pią Maj 02, 2014 7:31 pm

Natsu stał przy Shikim, gdy ten skończył grać. Pociągnął go delikatnie za koszulę.
- Chodź. Sprawdzę, czy nic sobie nie zrobiłeś z dłońmi - powiedział cicho, ale z jakimś takim uporem w głosie. Wyglądało na to, że mimo iż się boi, to nie zamierza odpuścić.
Zaciągnął go na kanapę, by wygodniej usiadł i poszedł po odpowiednie rzeczy z apteczki, po drodze myjąc dłonie. Następnie klęknął przy mężczyźnie i zaczął delikatnie odwijać bandaż z dłoni Shikiego. Początkowo drżały mu ręce, jednak z biegiem czasu robił wszystko pewniej i dokładniej. Sprawdził, jak bardzo uszkodził sobie dłonie, po czym odpowiednio zdezynfekował bąble, które popękały, a na oparzoną skórę nałożył maść. Uważał, by nie dostała się ona przypadkiem do ran.
- Zagraj mi to jeszcze kiedyś. Było ładne - powiedział, nie odrywając wzroku od dłoni, którymi się zajmował. Gdy je już obandażował, przez chwilę nie puszczał, nie wiedząc, co ma dalej robić. W końcu je puścił i podniósł się, by odnieść rzeczy do łazienki. W ten sposób miał się czym zająć.
Wracając do pokoju, zabrał ze sobą dwa kasztany ze swojej kurtki wiszącej w przedpokoju. Miał przynajmniej czym dłonie zająć i na czym skupić wzrok. Oparł się o framugę w wejściu do pokoju, nie wchodząc dalej.
- To... Jakie plany do wieczora? Jeśli chcesz, to mogę cię teraz zostawić i wrócić, żeby zrobić ci kolację.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Pią Maj 02, 2014 7:41 pm

Shiki patrzył jak Moriyama go opatruje. Był trochę otępiały grą.
dlaczego
Beznadziejne pytanie w miliardach egzemplarzy kotłowało się w jego umyśle, aż w końcu Astin uznał, że nie ma ono najmniejszego sensu.
- Mhm. – mruknął na prośbę o zagranie jeszcze raz Spring Waltz.
Kiedy chłopak wyszedł, Shiki zakrył twarz dłońmi.
Co ja najlepszego wyprawiam?
- Jeśli chcesz iść, idź. Jeśli nie, to zostań tutaj. Zrozumiem, jeśli będziesz się bał i zechcesz się ulotnić. – powiedział beznamiętnie i martwo Astin, przyglądając się swoim opatrunkom – W końcu cholernie musiałem cię przestraszyć.
Shiki umilkł i wstał. Powolnym krokiem podszedł do Natsukiego i pocałował go w usta. Nie był to typowy pocałunek, raczej ulotne muśnięcie. Shiki wziął z kuchni karton z sokiem i nie kłopotał się nalaniem płynu do szklanki. Napił się prosto z opakowania i odstawił pusty karton na szafkę.
Jestem idiotą, prawda?
Shiki Astin

Stan : Stanowczo odradza się interakcji z tym osobnikiem w celach innych niż zawodowe.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Pią Maj 02, 2014 8:59 pm

Gdy mężczyzna wstał, Natsu odruchowo zrobił krok w tył, uciekając tym samym. Opanował się szybko i więcej się już nie ruszył. Serce mu zmarło, gdy Shiki nachylił się, by musnąć jego usta własnymi. Nie uciekł jednak, choć mało brakowało, że upuściłby trzymane kasztany.
Odczekał chwilę, aż mężczyzna wejdzie do kuchni i wszedł za nim.
- Chcę zostać. Ale tak, masz rację. Cholernie mnie wystraszyłeś - chłopak nawet nie udawał, że jest inaczej. Nie było po co udawać, Shiki widział na własne oczy, co się działo z chłopakiem.
Natsu stał i obserwował mężczyznę, gdy ten pił sok. W końcu zdecydował się usiąść na jednym z krzeseł.
- Miałem się przed tobą sam bronić, a jak przyszło co do czego, to nie potrafiłem nawet drgnąć. Zachowałem się jak rasowa ofiara losu.
Przewracał kasztany w dłoniach, wpatrując się w nie. Cisza, która zapadła była pełna napięcia, w przeciwieństwie do tej co była wcześniej - pełnej swobody.
- Nie żebym cię krytykował czy coś, ale nie lepiej się pije ze szklanki? - stres nie pohamował jego niewyparzonego języka.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Pią Maj 02, 2014 9:09 pm

Shiki zaśmiał się gorzko.
- Nie martw się, jak będziesz tu przychodził, szybko nabierzesz charakteru, bo pewnie przerażę cię jeszcze nie raz. Ale fakt, ofiara losu z ciebie.
Czerwonooki spojrzał nieprzeniknionym wzrokiem na chłopaka.
- Szklanki są dla pedałów. – mruknął – Poza tym nie mam głowy do szukania.
Westchnął, zapalił kolejnego papierosa i ruszył do wyjścia, w którym stał Natsuki.
- Jeśli nie chcesz, żebym zerżnął cię na blacie, to radzę się przesunąć. – powiedział, dosłownie przestawiając chłopaka – Chociaż perspektywa kusząca.
Zaciągnął się dymem i ruszył do pokoju. Dosłownie rzucił się na kanapę z boleścią na twarzy. Spojrzał na chłopaka.
- Nie mam nic przeciwko twojemu sterczeniu tam jak idiota, ale mnie osobiście by się nie chciało. Chodź tu. Przecież cię nie zjem. A ta ciężka atmosfera mnie wkurwia.
Jesteś okropny.
Shiki przymknął oczy i zakrył oczy przedramieniem, czekając na decyzję Moriyamy.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Pią Maj 02, 2014 9:46 pm

Nie uśmiechało mu się, że zachowywał się jak ofiara losu. I nie bardzo podobał mu się fakt, że Shiki także to przyznał. Pocieszające w tym wszystkim było to, że przynajmniej był szczery.
- W takim razie jestem pedałem, ale wolę pić ze szklanek niż z kartonu. - stwierdził ponuro. Spiął się, gdy mężczyzna powiedział, że zerżnięcie go na blacie byłoby kuszące, ale dał się przestawić, jak zwykła lalka.
Może i skusiłaby go ta propozycja, gdyby nie niedawne zdarzenia. Tak, zdecydowanie mogłoby to być ciekawe doświadczenie.
- Z tobą to nigdy nic nie wiadomo, czy tego nie zrobisz - powiedział, idąc do pokoju za Shikim. - Czy nie zdecydujesz się mnie zjeść. Wyglądasz jak wampir, kto wie, może zaraz wysuną ci się kły i mnie pozbawisz życia.
W sumie nie trzeba go było długo namawiać na to, by podszedł, jednak zrobił to powoli i ostrożnie. Patrzył, jak mężczyzna zakrywa oczy przedramieniem i zdecydował się usiąść. Niemal od razu zdecydował się położyć, obejmując mężczyznę w pasie i kładąc głowę na jego torsie.
- Jednak nie jesteś wampirem. Serce ci bije.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Pią Maj 02, 2014 9:56 pm

Shiki chwilę się wahał, ale finalnie przesunął swoją dłoń na włosy chłopaka, uważając, by nie zbliżyć się do jego łopatek.
- Jestem człowiekiem, a to… - powiedział cicho, niemal niedosłyszalnie - …jest o wiele gorsze.
Leżeli tak wtuleni w siebie jak zakochana para, ale Astin wiedział, że chłopak umrze ze strachu, jeśli ten posunie się choćby pół kroku dalej.
Wplótł swoje palce w czarne włosy Natsukiego i starał się rozluźnić. Było to trudne, zwłaszcza, że był sfrustrowany seksualnie nie mniej niż sam Moriyama i było to boleśnie widać.
Zastanawiał się, czy nie powinien załatwić sobie kogoś na wieczór, kogoś, kogo mógłby pobić i zerżnąć jak plugawą dziwkę, ale ostatecznie odrzucił ten pomysł, skuszony nadzieją, że nie będzie musiał w ten sposób się zaspokajać.
Nadzieja ta była wątła i w sumie jej nie było, ale Astina to nie obchodziło. Chłopak leżał mu na klatce piersiowej, wystarczyło mocniej złapać go za włosy, przygwoździć do łóżka, zedrzeć ubrania…
Serce zaczęło mu szybciej bić. Przełknął ślinę i postarał się uspokoić.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Pią Maj 02, 2014 10:11 pm

Zamknął oczy, czując delikatnie wsuwające się w jego włosy palce.
Strach ścisnął gardło chłopaka, gdy usłyszał jak bicie serca mężczyzny nagle przyspiesza. Nie spodobało mu się to i sprawiło, że chłopak się jeszcze bardziej spiął.
- Shi, potrafisz być delikatny w łóżku? - spytał cicho, nie otwierając oczu. Nie był ślepy i zauważał, co się dzieje z mężczyzną.
Walczył sam ze sobą, zastanawiając się czy się na to zgodzić. Chwilowo leżał w bezruchu i oczekiwał na odpowiedź. Domyślał się, co usłyszy, ale mimo wszystko zadał pytanie.
Domysły nigdy nie były niczym dobrym. Prawda powiedziana prosto z mostu była o niego lepsza niż półsłówka czy gdybanie, gdzie nic nie jest jasne.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Pią Maj 02, 2014 10:19 pm

Shiki wstrzymał oddech. Czuł, że chłopak się spina.
- Znów cię przestraszyłem. - mruknął i westchnął.
Kiedy usłyszał pytanie, zrobiło mu się zimno.
Dlaczego o to pytasz?
dlaczego dlaczego dlaczego

- Potrafię. - wyszeptał.
To była prawda. Klienci wymagali od niego każdego rodzaju seksu, a on, chciał czy nie chciał, musiał umieć uprawiać fizyczną miłość na wiele sposobów.
Do czego to właściwie prowadziło? Shikiego to nie obchodziło. Uznał, że skoro chłopak tak reaguje, to jest jego sprawa. Cokolwiek się stanie, Astin będzie wiedział, że Natsuki nie zaoponował. A miał szansę.
Delikatnie pogładził jego włosy i przycisnął wargi do czubka głowy. Nie wiedział, czy to coś da czy nie. O ludzkich reakcjach uczył się w pracy. Uczył się pilnie, jaki dotyk co wywołuje, gdzie najlepiej sunąć palcami, co mówić, by ofiara - bo tym właśnie byli ci ludzie, ofiarami sadomasochistycznych skłonności Astina, jego żądzy - poczuła, że pragnie więcej.
Westchnął ciężko. Jego serce dalej waliło jak oszalałe.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Pią Maj 02, 2014 10:31 pm

Natsu się odrobinę uspokoił. Nie wiedział czy miał na to wpływ dotyk ust na swojej głowie czy też odpowiedź mężczyzny. Podniósł się nieznacznie z pozycji leżącej i pochylił nad Shikim, składając na jego ustach delikatny, pełen czułości pocałunek.
Był boleśnie świadom tego, że prawdopodobnie będzie tego później żałował. Teraz jednak chciał być blisko czerwonookiego. Tak blisko, jak tylko się da.
Otworzył oczy i spojrzał na Shikiego niepewnie, muskając palcami jego policzek, a później ponownie się zbliżył do jego ust, nie robiąc jednak nic. Dał tym samym mężczyźnie wybór, czy chce to kontynuować czy też nie.
- Miej na uwadze, że jesteś moim pierwszym - powiedział w usta Astina ledwo dosłyszalnym szeptem.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Pią Maj 02, 2014 10:40 pm

Shiki poddawał się ustom chłopaka. Kosmyki jego włosów muskały policzki czerwonookiego, a on sam przez chwilę nie mógł się ruszyć.
- Nie żałuj tego, co choć przez chwilę sprawiło ci przyjemność, albo dało ci szczęście. - powiedział cicho Astin, odwzajemniając pełen czułości pocałunek, a kiedy chłopak się odsunął, ponownie go podejmując.
Pierwszym?
- Rozumiem. Będę tak delikatny, jak tylko umiem. - wyszeptał Shiki, przesuwając palce na plecy chłopaka - Jeśli cokolwiek ci się nie spodoba, odepchnij mnie.
Choć przez chwilę poczuj się bezpiecznie, bo zaraz będę ci robił okropne i wulgarne rzeczy.
Gładził chłopaka między łopatkami przez chwilę, po czym znów go pocałował, odważniej, bardziej dominująco, bardziej lubieżnie.
Lekko się podniósł i oderwał swoje wargi od ust Natsukiego.
- Co teraz zrobisz? - spytał cicho, przesuwając palcami po mokrych od pocałunku wargach chłopaka.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Sob Maj 03, 2014 12:13 am

Chłopak patrzył na czerwonookiego z zaufaniem widocznym w oczach.
Tak, właśnie. Zaufaniem.
Do mężczyzny, który nieomal go nie skrzywdził, nieomal wziął siłą i doprowadził na skraj paniki.
Zadrżał, czując dłonie na powrót w tak rozkosznie cudownym miejscu. Pocałunek odwzajemnił, przyciskając biodra z budzącą się męskością do ciała Shikiego.
Uśmiechnął się leciutko, i przesunął językiem po palcach, które dotknęły jego ust. Następnie pochwycił je ustami i zaczął delikatnie ssać, wpatrując się w oczy mężczyzny spod przymkniętych powiek. Wspiął się na biodra mężczyzny, wypuszczając palce z ust i oblizał usta, nie spuszczając wzroku z mężczyzny. Chwycił za dół swojej koszulki i jednym, płynnym ruchem ściągnął ją z siebie, odrzucając gdzieś na bok.
Natsu miał ładne ciało, o lekko zarysowanych mięśniach. Widać było, że ćwiczy i jest wysportowany. Widać było gdzieniegdzie cienkie blizny, albo raczej ich resztki. Wyglądało na to, że każda rana, której chłopak się dorobił, była troskliwie pielęgnowana, by zostawiła jak najmniejszy ślad, jednak do policzenia tych śladów nie wystarczyły palce jednej czy nawet dwóch rąk. Chłopak był wyjątkowo urazotwórczy.
- Teraz postaram się, żeby przekonać cię do zostania w koszuli. Zapiętej, rozpiętej, bez różnicy - powiedział zadziornie, wsuwając dłonie lekko pod koszulę i gładząc nimi boki mężczyzny. Pochylił się, by polizać jego szyję, a następnie złożyć tam pocałunek delikatny, niczym muśnięcie motyla.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Sob Maj 03, 2014 10:53 am

Shiki westchnął cicho, czując, jak Natsuki drży pod jego zwinnym, delikatnym dotykiem. Widział to zaufanie w oczach chłopaka.
Ufasz mi na własne życzenie. I tak pewnie cię zawiodę.
Z tą gorzką myślą pozwolił, by chłopak possał chwilę jego muskające jego wargi palce, by pozbył się koszulki, by przylegał do niego całym ciałem.
Shiki po raz kolejny omiótł wzrokiem jego ciało. Ładne ciało. Nie tak obrzydliwie pobliźnione jak ciało Astina. Brakowało tu blizn po kwasach, po nożach i kulach, po ogniu i mnóstwie innych rzeczy, po tym całym syfie. Sylwetka Moriyamy była ładnie umięśniona, nie tak prostacko jak Shiki niejednokrotnie widział, ale ładnie, tak wręcz idealnie.
Przejechał palcami po skórze Natsukiego.
- Zostanę w koszuli. – zgodził się szeptem – Tak będzie lepiej.
Nie chciał, żeby chłopak w takiej chwili myślał o jego bliznach i wymyślał sytuacje, w których powstały. To nie była na to chwila.
Przywarł do ciepłych warg Natsukiego swoimi własnymi i zaczął go całować. Delikatnie wsuwał swój język do wnętrza chłopaka, czekając na reakcję. W tej samej chwili jego ręce głaskały czułe miejsce między łopatkami Moriyamy.
Na usta cisnął mu się komentarz, że mogą to zrobić na blacie, ale na szczęście ugryzł się w język.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Sob Maj 03, 2014 11:57 am

Natsuki chciał zdominować pocałunek, jednak palce błądziły między jego łopatkami, skutecznie go dekoncentrując i zmieniając plany chłopaka, który pozwolił dominować Shikiemu. Otarł się o biodra Astina własnymi.
Po dłuższym czasie Natsu oderwał się od warg mężczyzny. Wstał na chwilę, wychodząc z pokoju i wrócił, trzymając coś w dłoni. Rzucił to Shikiemu, lubrykant o arbuzowym zapachu.
- Podejrzewam, że raczej go w domu nie masz - zaczął, wracając na łóżko. - A jutro mam 6 lekcji, wf i trening, więc muszę być w stanie się ruszać.
Korzystając z faktu, że Shiki ma dłonie zajęte trzymaniem lubrykantu, pocałował go namiętnie, wsuwając język w jego usta, chcąc choć przez chwilę dominować.
Nie, żeby przeszkadzało mu bycie uległym, wbrew pozorom lubił być zdominowany, ale... No jego męska duma by się popłakała, gdyby tak po prostu odpuścił.
Dłońmi zaczął rozpinać koszulę mężczyzny, by móc dotknąć jego ciało. Wiedział, że jest on cały w bliznach, ale nie przeszkadzało mu to. Chciał, by ten zachował koszulę nie ze względu na ukrywanie pozostałości po ranach, a z czystej perwersji.

Ostatnio zmieniony przez Moriyama Natsuki dnia Sob Maj 03, 2014 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Sob Maj 03, 2014 12:09 pm

- Nie zapytam po co nosisz ze sobą lubrykant, ale wiedz, że po szafkach mam tego trochę. Zapasy na czarną godzinę.
Shiki pozwolił Natsukiemu na tę chwilową dominację i szczerze mówiąc, podobało mu się to. Położył buteleczkę obok siebie i wrócił do pieszczenia i całowania chłopaka.
- Postaram się, żebyś był względnie sprawny. – wyszeptał mu w ucho i niby przypadkiem musnął jego męskość przez materiał spodni – Obiecuję.
Przejechał palcami po torsie chłopaka, jego sutkach i mięśniach, i oblizał się wulgarnie. Szybkim ruchem znalazł się nad nim. Pochylił się nad jego twarzą.
- Nie bój się. – szepnął mu w ucho, wsuwając kolano między jego nogi. Pocałował go znowu, głaszcząc palcami jego ciało (szyję omijał z daleka, nauczony doświadczeniem), powoli zniżając się do strategicznego miejsca w okolicach bioder.
Nie przerywając pocałunku, rozpiął guzik spodni Natsukiego, ale nie posunął się dalej. Wrócił do skupiania całej swej uwagi na pocałunku i gładzeniu wspaniałych mięśni chłopaka.
- Chcesz iść dalej, prawda? – wyszeptał, sunąc kolanem dalej między nogi Moriyamy.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Sob Maj 03, 2014 12:48 pm

Natsu wciągnął głośno powietrze, czując dotyk na swojej męskości. Odruchowo wypchnął w tamtą stronę biodra.
Shiki wiedział co robić, by go rozpalić. Natsu wolał nie myśleć, z czego wzięła się ta wiedza. To nie był czas na myślenie, tylko na skupienie się na odczuciach i bliskości drugiej osoby.
Gdy mężczyzna znalazł się nad nim, Moriyama objął jego szyję, przyciągając go bliżej siebie. Pocałunki odwzajemniał łapczywie, wciąż chcąc więcej i więcej. Jego ciało było wręcz wygłodzone po wielu miesiącach seksualnego postu.
- Naprawdę musisz pytać? - spytał cicho, obserwując Shikiego spod półprzymkniętych powiek. Rozchylił uda, pozwalając kolanu mężczyzny sunąć coraz wyżej.
Przesunął dłonią po szyi mężczyzny, przypominając sobie, jak mężczyzna reagował na to w kuchni.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Sob Maj 03, 2014 12:58 pm

Z gardła Shikiego wydarł się zduszony jęk, kiedy poczuł palce Moriyamy na swojej szyi. Chłopak łaknął jego dotyku i pocałunków, ale z Astinem było tak samo.
- Nie muszę. – zgodził się czerwonooki i po prostu zdarł z chłopaka spodnie. Nie przerywając pocałunków, zaczął gładzić męskość Natsukiego powolnymi, przemyślanymi ruchami. Walczył z dzikim pragnieniem zerżnięcia go siłą, zatkania mu ust jego własną bielizną i poranienia wrażliwych miejsc, zostawienia mu na plecach krwawych pręg paznokci…
Nie mogę.
Zamiast tego zdusił kolejny jęk i pozbył się ubrania, zostawiając na sobie koszulę, która siegała mu do połowy ud – Shiki nosił stanowczo za duże ubrania.
Wrócił palcami do muskania penisa chłopaka przez materiał bielizny. Czuł, że pulsuje, słyszał ciężki oddech Natsukiego.
Znów go pocałował. Namiętnie, nachalnie, władczo, zmuszając ich języki do gorączkowego tańca. W końcu oderwał się od jego ust i oblizał się lubieżnie.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Sob Maj 03, 2014 1:26 pm

Natsu jęknął, gdy mężczyzna pieścił go wprawnymi ruchami. Gdy Shiki pocałował go nachalnie i władczo, jęk zmienił się w swego rodzaju prośbę o więcej.
Chłopak nie potrafił oderwać wzroku od języka przesuwającego się po ustach w lubieżny sposób. Astin zdawał sobie sprawę, jak każdy jego poszczególny gest rozpala krew w żyłach chłopaka. To było przerażające.
Przysunął usta do szyi mężczyzny i przesunął językiem po całej jej długości, po czym zassał kawałek skóry, zostawiając na niej ślad. Dłońmi natomiast pozbył się irytującej bielizny ze swojego ciała i wrócił do eksplorowania usianej bliznami skóry czerwonookiego. Odsunął odrobinę koszulę, zsuwając się ustami na obojczyk mężczyzny i przesunął po nim językiem.
- Shi, chcę cię w sobie - powiedział szeptem, wracając do ust mężczyzny. Spojrzał mu w oczy.
Mimo wszystko trochę się bał. Wiedział, że Shiki ma doświadczenie, sam jednak był w męskim seksie kompletnie zielony. Jego wiedza była czysto teoretyczna, w przeciwieństwie do wieloletniej praktyki czerwonookiego.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Sob Maj 03, 2014 1:42 pm

Shiki balansował na granicy szału. Gdyby tylko chłopak wiedział, jak Astin musiał się wstrzymywać, by nie wziąć go siłą, uciekłby z krzykiem, aż by się kurzyło.
Czerwonooki czuł palce Natsukiego na swojej skórze i ten delikatny, niewinny w jakiś sposób dotyk doprowadzał go do szaleństwa.
Kiedy usłyszał chłopak pozbył się reszty swojego odzienia, Shiki przesunął językiem od jego mostka aż do pępka. Dalej się nie posuwał, nie wiedział, jak Moriyama zapatruje się na takie pieszczoty. Po akcji z szyją starał się być przesadnie ostrożny.
- Oszaleję z tobą. –wymamrotał w odpowiedzi na prośbę chłopaka i pocałował go, pieszcząc dłonią jego nagą męskość – Stracę rozum.
Wiedział, że tak będzie. Wiedział to i tego pragnął.
Delikatnie złapał chłopaka za biodra i obrócił go na brzuch. Starał się to zrobić delikatnie. Pochylił się nad nim i sięgnął ręką pomiędzy jego nogi. Chwycił sztywne już prącie i zaczął je pieścić wprawnymi palcami. Językiem musnął czułe miejsce pomiędzy łopatkami chłopaka.
Astin oddychał ciężko, właściwie dyszał. Jego erekcja powoli stawała się bolesna.
- Cii. – szepnął do ucha chłopaka, przylegając do niego całym ciałem. Jedną ręką chwycił buteleczkę z lubrykantem i obficie polał swoje palce w zdrowej ręce i wejście Natsukiego. Najdelikatniej jak tylko umiał, naparł opuszkami na nawilżony fałd i zaczął go rozciągać.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Sob Maj 03, 2014 2:29 pm

Chłopak nic nie mówił. Uważał, że jakiekolwiek słowa są tu teraz zbędne. Oddychał ciężko i z trudem powstrzymywał się, żeby nie dojść. Zatrzymał dłoń czerwonookiego, zajmującą się męskością chłopaka, by temu zapobiec.
Nie oponował, gdy mężczyzna obrócił go na brzuch. Uniósł się na kolanach i łokciach, ułatwiając tym samym dostęp do siebie. Wygiął się, wbijając palce w łóżko, podczas gdy mokry język przesuwał się między jego łopatkami. Chwilę później poczuł coś wilgotnego na swoim wejściu i końce smukłych palców, wślizgujące się w niego. Natsu spiął się, zaciskając mięśnie na palcach Shikiego, jednak słowa wypowiadane przez mężczyznę niskim głosem hipnotyzowały go i sprawiały, że się powoli rozluźniał.
Wkrótce zaczął też czuć niedosyt związany z eksplorującymi jego wnętrze palcami. Poruszył się, chcąc, by zagłębiły się w nim bardziej. Astin rzeczywiście potrafił być delikatny i ta delikatność powoli doprowadzała chłopaka do szału. Był już wystarczająco rozciągnięty i rozluźniony, by przyjąć w siebie coś więcej niż szczupłe palce.
- Shi, chodź już, bo niedługo sam oszaleję - poprosił niemal jęcząc. Spojrzał za siebie na tyle, na ile był w stanie po to, by ujrzeć malujące się na twarzy mężczyzny pożądanie.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Sob Maj 03, 2014 2:46 pm

Shikiemu nie trzeba było dwa razy powtarzać. Nabijający się na jego palce Natsuki, proszący, by ten w niego wszedł doprowadzał Astina do obłędu.
Wyjął palce, mokre i śliskie, po to, by wziąć więcej lubrykantu i nałożyć go na swój bolący z podniecenia członek. Kiedy Shiki upewnił się, że zada chłopakowi niepotrzebnego bólu, delikatnie, powoli w niego wszedł czując, że umiera z szaleństwa.
Powstrzymywał się resztką rozsądku, by nie zacząć po prostu Natsukiego rżnąć i rżnąć, mocno wchodząc aż do końca. Było to koszmarnie trudne i Shiki sam siebie podziwiał.
- Nie boli? – spytał cichutko, wolno się w chłopaku poruszając, miarowo wchodząc coraz głębiej.
Astin rzadko kiedy interesował się, czy jego partnerów cokolwiek boli. Inna sprawa, że oni kochali, kiedy brał ich siłą. Natsuki taki nie był. On wymagał czułości i delikatności, ale Shiki wiedział, że się do tego nie nadaje. Powoli tracił zmysły, wpadał w obłęd, ale miarowo ruszająca się sylwetka chłopaka i otwór zaciskający się na jego męskości zmuszał go do otrzeźwienia. Nie mógł zgwałcić chłopaka. Nie mógł.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Sob Maj 03, 2014 3:13 pm

Natsu wstrzymał oddech, gdy poczuł, że miejsce palców zajmuje coś znacznie większego. Wypuścił powietrze, rozluźniając zaciśnięte na materacu dłonie i napierając na wypełniającą go męskość.
Pokręcił głową na zadane mu pytanie i zamknął oczy. Zaczął wychodzić ruchom na przeciw, dostosowując się do tempa pchnięć mężczyzny.
- Shi... - jęknął przeciągle, gdy czerwonooki trafił w miejsce sprawiające tyle przyjemności, że chłopakowi aż zawirowało w głowie. Jedną z dłoni, którymi się podpierał, zaczął po omacku szukać dłoni Astina, by spleść palce razem.
Do tej pory śmieszyły go takie sentymentalne bzdury wyprawiane przez dziewczyny, teraz jednak sam ich chciał. Nie tyle potrzebował, co CHCIAŁ dotykać mężczyzny, a pozycja, w której byli skutecznie mu to uniemożliwiała.
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiki Astin on Sob Maj 03, 2014 3:24 pm

Shiki pozwolił chłopakowi na tę chwilę czułości i delikatnie go obrócił. Jedną z jego nóg oparł o swoje kościste ramię. Chwycił dłoń Natsukiego i splótł ich palce.
Astin czuł, że odnalazł w chłopaku ten punkt, od którego umiera się z przyjemności. Zaczął miarowo o niego uderzać czując, że sam niewiele dłużej wytrzyma.
To, co było dziwnego w jego młodym kochanku to to, jak nie wiedząc czemu działał na czerwonookiego. Na osobę, która musiała szukać uciech fizycznych w sprawianiu bólu, w poniżaniu, w byciu bitym i poniżanym. Na osobę, która kochała gwałcić. Shiki robił to czasami z klientami. Krzyczeli, by przestał, ale on nie mógł. Oblizywał się tylko lubieżnie i pieprzył ich dalej. To, że później wręcz mu za to dziękowali, nie miało znaczenia.
Pocałował chłopaka i przyśpieszył ruchy chudych bioder. Przyjemność zalewała jego umysł i ciało, trząsł się jak w febrze, ale jego ruchy były pewne i coraz szybsze.
Shiki Astin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moriyama Natsuki on Sob Maj 03, 2014 4:12 pm

Było oczywiste, że ta pozycja przypadła chłopakowi bardziej do gustu, bo zaraz przyciągnął mężczyznę do namiętnego pocałunku.
Natsu nie było trzeba wiele, by doszedł. Kilka pchnięć wykonanych przez Shikiego zaowocowały wygiętymi w łuk plecami i głową odchyloną w tył. Z gardła chłopaka wydostał się długi, przepełniony rozkoszą jęk, gdy objęte orgazmem ciało wyrzucało z siebie spermę. Mięśnie zacisnęły się wokół męskości czerwonookiego, potęgując doznania i sprawiając, że ten także doszedł.
Gdy już było po wszystkim, Natsu opadł zmęczony na kanapę, starając się uspokoić oddech. Wyciągnął dłoń do Shikiego, usiłując ściągnąć go do siebie, ale nie bardzo miał na to siłę.
Chyba po raz pierwszy w życiu był tak zmęczony po stosunku.
Zamruczał z zadowoleniem, gdy mężczyzna spełnił jego niemą prośbę i niemal od razu ułożył głowę na torsie mężczyzny, obejmując go w pasie.
- Dzięki, Shi - powiedział zmęczonym głosem, przerywając ciszę, która tym razem wcale nie była denerwująca. Tę samą ciszę przerwało chwilę później głośne burczenie dochodzące z brzucha chłopaka, któremu zrobiło się z tego powodu głupio. Wtulił twarz w jego tors, by nie było jej widać. - Zignoruj...
Moriyama Natsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry